يكشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۹، ۱۰:۵۴ ق.ظ

درباره سايت

جماز

بر آن شدیم که با اتحاد و همدلی بتوانیم قدمی حتی کوچک برای تعجیل در فرج مولایمان برداریم یا حداقل دل حضرتش را راضی و خوشنود سازیم.
راه ارتباطی با ما:
جیمیل:313jamaz@gmail.com

سامانه پیامکی:500010400000260

پیج اینستاگرام ما: jamaz.ir@

ما را دنبال کنید.....

هدف اصلی گروه : ترویج مباحث شیعه کمک به ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مبارزه با سبک زندگی غربی و تشویق به زندگی اسلامی

بایگانی

همسنگران

همراه با شهدا

شبکه های اجتماعی

جماز: اللهم العن الجبت و الطاغوت

ابو حمزه ثمالی گفت: امام زین العابدین (ع) فرمودند: هرکس صحبگاه یک مرتبه جبت وطاغوت را لعنت کند خداوند درنامه عمل او هفتاد میلیون حسنه ثبت می کند و هفتاد میلیون گناه او را محو می کند و هفتاد میلیون درجه به او می افزاید و هرکس شامگاه یک مرتبه چنین لعنتی را بنماید، خداوند همین ثواب را به او عنایت می کند.

ابو حمزه گفت: حضرت زین العابدین (ع) از دنیا رفت، من خدمت امام باقر (ع) رسیدم عرض کردم از پدرتان حدیثی شنیدم وحدیث را نقل کردم. امام فرمود آری ابوحمزه، هرکس آن دو را هر صبحگاه یک لعنت کند گناهی در آن روز بر او ننویسند و هرکس در شب لعنت کند در آن شب ننویسند تا صبح شود، امام باقر (ع) از دنیا رفت، خدمت حضرت امام صادق (ع) رسیدم و گفتم روایتی از جدتان و پدرتان شنیده ام، حدیث را خواندم. امام صادق (ع) فرمودند صحیح است، یک واقعیت است. آنگاه اضافه کردند، خداوند هزار هزار درجه براو می افزاید و فرمودند خداوند واسع کریم است.

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی